Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bychawie

Ogłoszenie o zatrudnieniu lekarzy do pracy w POZ

zatrudni lekarzy do pracy w POZ

Opis stanowiska:
- praca w: GOZ Krzczonów, w Ośrodku Zdrowia w Chmielu, GOZ Wysokie, GOZ Piotrowice, Przychodnia Rejonowa w Bychawie

- udzielanie świadczeń w ramach umowy POZ
- prowadzenie dokumentacji medycznej
- współpraca z personelem

Wymagania:
- dyplom lekarza
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- posiadanie tytułu specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub
- odbywający szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej, lub
- posiadający specjalizację II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej, lub
- posiadający specjalizację I stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej, lub
- posiadający specjalizację I lub II stopnia lub specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, lub
- posiadający specjalizację I lub II stopnia lub specjalisty w dziedzinie pediatrii w zakresie swoich kwalifikacji potwierdzonych odpowiednimi dokumentami, lub
- w trakcie specjalizacji

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia : od 90zł do 110 zł za godz. pracy
- pracę w miłym zespole
- pracę w zmodernizowanych obiektach